376 512 700zskomenskeho@horazdovice.cz
Datová schránka: 7h2vwu

Školní družina

376 511 941

Školní jídelna

376 513 520sjhdkom.odhlasobed@seznam.cz

Florbalové okresní turnaje v listopadu 2018

  Jako první jely ve středu 14. 11. do Klatov zkusit své štěstí  mladší dívky ze 6., 7. ročníků. Některé z nich jsou úplné začátečnice, přesto se jim podařilo získat stříbrné medaile.

  Ve čtvrtek 15. 11. se vydaly do Klatov holky z 8. a 9. tříd. Bezkonkurenčně vyhrály skupinu, ale pak si štěstí zřejmě sedlo na soupeřovu branku a 2 rychlé góly na začátku nás ochromily a my celých 11 minut nastřelovaly tyčky, masku nebo tělo brankářky. Konečné skóre 2:1 pro klatovské Tolsťačky nás vyřadilo z dalšího pokračování turnaje. Nejdříve jsme byly moc smutné, ale holky se rozhodly, že na turnaji zůstanou do konce a budou fandit kamarádkám ze ZŠ Blatenská, které nakonec získaly po nájezdech 4. místo. Zbytek dne jsme si užily na náměstí s vodníkem a s cukrárnou. Smutnit nebudeme a už se hlásíme na Vánoční turnaj DDM Klatovy o Vánočních prázdninách. 

V pátek 16. 11. vyrazily do Klatov naše nejmladší bojovnice ze 4. a 5. tříd a těm se podařilo získat krásné 3. místo.

Další pátek 23. 11. vyhráli kluci ze 4., a 5. tříd také nádherné 3. místo ve veliké konkurenci 13ti škol klatovského okresu.  Na jejich cestě k úspěchu je doprovázel jejich trenér Martin Baar a paní asistentka Iveta Průchová, za což jim oběma velice děkujeme :-)

Všem naši florbalistům děkujeme za reprezentaci školy a gratulujeme. Mé zvláštní poděkování patří holkám z devátého ročníku za to, jak skvělou mají partu a jak se umí podpořit, i když se zrovna nedaří. Děkuji, holky!

                                                                                                                   J.S.