376 512 700zskomenskeho@horazdovice.cz

Školní družina

376 511 941

Školní jídelna

376 513 520sjhdkom.odhlasobed@seznam.cz

Okresní přebor v plavání Klatovy

Ve středu 22. 11. ráno se od naší školy vypravil autobus plný vodních živočichů směrem Klatovy. Jednalo se o nejlepší plavce naší školy, kteří uspěli ve školním přeboru pořádaném školním sportovním klubem v městském bazénu Horažďovice.

  Ani v Klatovech se neztratili a opět se prokázalo, jak jsou pravidelné tréninky sportovního klubu účinné a efektivní. Získali jsme i kov nejcennější v podobě krásného zlatého poháru, a to ve štafetě  4x 25 m 4. a 5. ročníků. Zasloužila se to štafeta ve složení Fourová Tereza, Nela Přerostová, Bauer Kryštof, Šuhajda Filip .
2. místo dále získal Filip Seifer ze 4. ročníku za 25 m volným způsobem, 2. místo Vendula Panušková za 50 m prsa, 3. místo štafeta 6. a 7. ročníků ve složení Králová Zuzana, Panušková Veronika, Říha Lukáš, Dobřemysl Matyáš.
3. místo urvala Zuzama Králová za 50 m volným způsobem, 3. místo Lukáš Říha za 50 m prsa, 4. místo Kryštof Bauer za 25 m volným způsobem, 4. místo Šimon Hejdánek za 50 m prsa.
  Děkujeme všem plavcům a gratulujeme k úspěchům.
  Zároveň děkujeme našim trenérům, kteří se mnoho let pravidelně ve svém volném čase za směšnou finanční částku našim dětem věnují. Jedná se o Danu Slepičkovou, Pavlu Valachovu, Kamilu Častoral a nově nám pomáhá náš odchovanec Vláďa Slepička ml.
J. Stichenwirthová, Školní sportovní klub při ZŠ Komenského Horažďovice